• MYTÍ KOLA EXPRESS
 • Voucher na dokonalé umytí a namazání tvého kola. Skvělý dárek pro každého cyklistu, který zajistí, že jeho kolo bude opět zářit jako nové. 

  Špinavé kolo nemá rád žádný cyklista. Někomu vadí už jen samotné bahno a špína, ale většina cyklistů ví, že špinavé kolo nikdy nefunguje dobře. Proto je jeho pravidelné čištění, mytí a mazání nedílnou součástí správné péče. Ovšem, kde si své kolo mám umýt, pokud bydlím v bytě? Je to pracné a potřebujete speciální přípravky na mytí i mazání. Pokud se vám do toho nechce a přesto chcete mít kolo dokonale čisté, máme pro vás řešení...

  Samostatné kolofix mytí kola Express. Nyní totiž nově kolofix nabízí i na samostatné mytí a mazání kola! Stačí se objednat na konkrétní čas a za 30 minut se kolo bude blýskat jako nové. Na kole se v tomto případě neprovádí žádný servis, takže je to opravdu express. 

  Tvé kolo dokonale umyjeme a to do posledního detailu. Speciální pozornost věnujeme i těm nejšpinavějším místům jako je řetěz, kazeta nebo kladky přehazovačky.

  Poté ho celé důkladně vysušíme, aby nikde nezůstala voda nebo vlhkost. Následně aplikujeme speciální prostředky na mazání všech důležitých dílů včetně mazání řetězu a odpružení. A na úplný závěr, aby se tvé kolo dokonale lesklo, použijeme speciální leštící prostředky na rám. 

  Neuvěříte, jak dokonale může vaše kolo vypadat !!! 

  Svůj termín Mytí kola express si můžete objednat na www.kolofix.cz nebo infolince 800 01 01 01. 

  Dostupnost:Skladem
  • Cena:
  • 577,69 Kč bez DPH
   699 Kč
 • foto mytí
  • 1 z 2
  SVO 1333 2